Отримання довідки

  From KDE UserBase Wiki
  Revision as of 12:08, 15 November 2023 by FuzzyBot (talk | contribs) (Updating to match new version of source page)

  Спільнота KDE складається з дружніх та готових допомогти людей, отже на цій сторінці ви знайдете підказки про те, де дістати довідку, а також певні настанови щодо використання різних каналів.

  Як правильно задавати питання та підказки щодо дій, які слід виконати до того, як задавати питання, та збирання потрібної інформації.
   
  Іноді виникає потреба у певному зануренні у нетрі системи для коригування її повеіднки або усування проблем. Розділ адміністрування систем з KDE ознайомить вас із тим, що відбувається за сценою на вашій стільниці Плазми.
   
  Повернутися до вступної сторінки
   
  Усування вад — це місце, де ви можете пошукати довідку щодо проблем з налаштуваннями та обладнанням (написання не завершено).
   
  На цій сторінці наведено поради щодо спілкування з іншими користувачами. Ви також можете скористатися списком каналів IRC.
   
  Списки листування KDE та програм KDE. Ви отримуватимете всі повідомлення, які надходитимуть до списку листування.
   

  Error: No valid link was found at the end of line 3.

  Форуми — це місце, де ви можете залишити повідомлення, а потім переглянути відповіді на це повідомлення. Не забудьте позначити пункт, щодо отримання сповіщень про відповіді.

   
  На сторінці веб-сайтів наведено список присвячених KDE сайтів, а також список адрес статей щодо KDE та програм KDE.
   
  У світі обчислювальних технологій вам можуть трапитися дивні слова і незрозумілі поняття. У списоку термінів ви знайдете тлумачення деяких з цих слів.
   
  Можливо, ви знайдете відповідь на своє питання у документації.