Сайти

This page is a translated version of the page Websites and the translation is 100% complete.
Websites

Веб-сайти спільноти KDE

Веб-сайти, де користувачі можуть отримати загальні відомості щодо KDE. Ці сайти працюють або на основному сайті KDE або безпосередньо з ним пов’язані.

  • Домашня сторінка KDE. Тут ви знайдете докладніший опис KDE, дані щодо історії середовища і посилання на інші ресурси.
  • KDE.news або просто, The Dot (Крапка). Авторитетне джерело новин і оголошень щодо KDE.
  • Планета KDE. Збірка дописів з блогів розробників KDE. На цих блогах висловлюються особисті думки людей. Тут іноді можна знайти дописи, які зовсім не стосуються KDE.
  • Форуми KDE. Офіційний форму спільноти KDE. Тут можна отримати або надати підтримку іншим користувачам, обговорити проекти і програми або просто приємно провести час з друзями, яким подобається KDE.
  • KDE TechBase. Високоякісна документація та підручники з розробки KDE. Чудовий ресурс для тих, хто бажає долучитися до розробки KDE.
  • KDE-Apps.org. Програми для вашої стільниці KDE. Мережеве джерело сторонніх програм для KDE, створених спільнотою. Будь ласка, зауважте, що ці програми не постачаються і не підтримуються основними розробниками KDE. Цей сайт є частиною проекту openDesktop.
  • KDE-Look.org. Прикраси для вашої стільниці KDE. Прикрасьте ваше KDE за допомогою однієї з теми, шпалер, стилю віджетів, теми піктограм або інших елементів інтерфейсу. Цей сайт є частиною проекту openDesktop.


Програми KDE

У деяких з програм KDE є власні сайти. Будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою програми на UserBase, щоб переконатися у тому, що програма відповідає вашим вимогам, або зверніться до каталогу програм, де ви знайдете огляд всіх доступних програм KDE. Список усіх офіційних програм KDE можна знайти на kde.org.

Сайти і статті

У вас є сайт присвячений KDE? Як щодо статті де обговорюватимуться нові чудові можливості або певні настанови? Можливо, ви є автором статті про KDE у мережевому журналі? Наведіть тут посилання, щоб всі могли прочитати написане вами!

Dialog-information.png
Інформація
Не забудьте відвідати нашу сторінку настанов, щоб дізнатися більше про те, якими прийомами можна скористатися у KDE


Зауваження: наведені нижче сайти не контролюються KDE. KDE не несе відповідальності за вміст та викладені там думки.

Сайти

  • Вступ до KDE4. Невеличкі статті щодо нових програм KDE 4.x, можливостей і покращень порівняно з попередніми версіями (застаріла інформація).

This page was last edited on 8 July 2019, at 09:56. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.