Сайти

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Websites and the translation is 64% complete.
Outdated translations are marked like this.
Websites
Websites

Веб-сайти спільноти KDE

Веб-сайти, де користувачі можуть отримати загальні відомості щодо KDE. Ці сайти працюють або на основному сайті KDE або безпосередньо з ним пов’язані.

  • Домашня сторінка KDE. Тут ви знайдете докладніший опис KDE, дані щодо історії середовища і посилання на інші ресурси.
  • KDE.news або просто, The Dot (Крапка). Авторитетне джерело новин і оголошень щодо KDE.
  • Планета KDE. Збірка дописів з блогів розробників KDE. На цих блогах висловлюються особисті думки людей. Тут іноді можна знайти дописи, які зовсім не стосуються KDE.
  • Форуми KDE. Офіційний форму спільноти KDE. Тут можна отримати або надати підтримку іншим користувачам, обговорити проекти і програми або просто приємно провести час з друзями, яким подобається KDE.
  • KDE TechBase. Високоякісна документація та підручники з розробки KDE. Чудовий ресурс для тих, хто бажає долучитися до розробки KDE.
  • KDE-Look.org. Прикраси для вашої стільниці KDE. Прикрасьте ваше KDE за допомогою однієї з теми, шпалер, стилю віджетів, теми піктограм або інших елементів інтерфейсу. Цей сайт є частиною проекту openDesktop.

Програми KDE

У деяких з програм KDE є власні сайти. Будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою програми на UserBase, щоб переконатися у тому, що програма відповідає вашим вимогам, або зверніться до каталогу програм, де ви знайдете огляд всіх доступних програм KDE. Список усіх офіційних програм KDE можна знайти на kde.org.

Інформація

Не забудьте відвідати нашу сторінку настанов, щоб дізнатися більше про те, якими прийомами можна скористатися у KDE