Отримання довідки

This page is a translated version of the page Getting Help and the translation is 100% complete.

Спільнота KDE складається з дружніх та готових допомогти людей, отже на цій сторінці ви знайдете підказки про те, де дістати довідку, а також певні настанови щодо використання різних каналів.

KopeteIcon.png
Як правильно задавати питання та підказки щодо дій, які слід виконати до того, як задавати питання, та збирання потрібної інформації.
 
Dialog-information.png
Іноді виникає потреба у певному зануренні у нетрі системи для коригування її повеіднки або усування проблем. Розділ адміністрування систем з KDE ознайомить вас із тим, що відбувається за сценою на вашій стільниці Плазми.
 
Dialog-information.png
Повернутися до вступної сторінки
 
System-diagnosis.png
Усування вад — це місце, де ви можете пошукати довідку щодо проблем з налаштуваннями та обладнанням (написання не завершено).
 
Kblogger.png
На цій сторінці наведено поради щодо спілкування з іншими користувачами. Ви також можете скористатися списком каналів IRC.
 
Internet-mail.png
Списки листування KDE та програм KDE. Ви отримуватимете всі повідомлення, які надходитимуть до списку листування.
 
Dialog-information.png
Форуми — це місце, де ви можете залишити повідомлення, а потім переглянути відповіді на це повідомлення. Не забудьте позначити пункт, щодо отримання сповіщень про відповіді.
 
Applications-internet.png
На сторінці веб-сайтів наведено список присвячених KDE сайтів, а також список адрес статей щодо KDE та програм KDE.
 
Dialog-information.png
У світі обчислювальних технологій вам можуть трапитися дивні слова і незрозумілі поняття. У списоку термінів ви знайдете тлумачення деяких з цих слів.
 
Dialog-information.png
Можливо, ви знайдете відповідь на своє питання у документації.

This page was last edited on 23 June 2021, at 17:12. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.