Отримання довідки

From KDE UserBase Wiki
Revision as of 13:00, 28 February 2024 by FuzzyBot (talk | contribs) (Updating to match new version of source page)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Спільнота KDE складається з дружніх та готових допомогти людей, отже на цій сторінці ви знайдете підказки про те, де дістати довідку, а також певні настанови щодо використання різних каналів.

Як правильно задавати питання та підказки щодо дій, які слід виконати до того, як задавати питання, та збирання потрібної інформації.
 
Іноді виникає потреба у певному зануренні у нетрі системи для коригування її повеіднки або усування проблем. Розділ адміністрування систем з KDE ознайомить вас із тим, що відбувається за сценою на вашій стільниці Плазми.
 
Повернутися до вступної сторінки
 
Усування вад — це місце, де ви можете пошукати довідку щодо проблем з налаштуваннями та обладнанням (написання не завершено).
 
На цій сторінці наведено поради щодо спілкування з іншими користувачами. Ви також можете скористатися списком каналів IRC.
 
Списки листування KDE та програм KDE. Ви отримуватимете всі повідомлення, які надходитимуть до списку листування.
 

Error: No valid link was found at the end of line 3.

Форуми — це місце, де ви можете залишити повідомлення, а потім переглянути відповіді на це повідомлення. Не забудьте позначити пункт, щодо отримання сповіщень про відповіді.

 
На сторінці веб-сайтів наведено список присвячених KDE сайтів, а також список адрес статей щодо KDE та програм KDE.
 
У світі обчислювальних технологій вам можуть трапитися дивні слова і незрозумілі поняття. У списоку термінів ви знайдете тлумачення деяких з цих слів.
 
Можливо, ви знайдете відповідь на своє питання у документації.