יישומים

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Applications and the translation is 87% complete.

קטלוג היישומים של KDE

Applications
Applications

קהילת KDE מתחזקת למעלה מ־100 יישומים לכמעט כל צורך ועניין. יש יישומים לצפייה ועריכה של תמונות לרבות ארגון אוסף התמונות שלך. יש תוכניות לניגון סרטונים וניהול אוסף המוזיקה שלך. יש גם תוכניות חינוכיות לתלמידים ולמורים, לרבות משחקים לבידור של שעות. לאוסף התוכנות של KDE יש גם ערכת כלים משרדיים עצמאית!


ואם זה לא מספיק, יש עוד מאות יישומים שזמינים להתנסות ולשימוש תחת KDE-Apps.org.

אפשר גם לנסות למצוא משהו מסוים באמצעות טבלת היישומים התואמים.

שולחן העבודה

היישומים האלו מספקים יכולות ליבה של שולחן עבודה בסיסי ומעניקים לך את הכוח לנהל ולהתאים את שולחן העבודה שלך לטעמך. אלו כפי הנראה התוכניות שתשמשנה אותך בתכיפות הגבוהה ביותר לביצוע משימות יומימיות.

אינטרנט ותקשורת

מחשבים אינם איים מבודדים עוד בימינו. מיזם KDE מציג יישומים שמאפשרים לך לקבל ולשלוח מידע למחשבים אחרים, בין אם זה דרך האינטרנט או ברשת המקומית ומעניקים לך פתח לעולם.

גרפיקה וצילום

אם תמונה שווה אלף מילים, אז מאות תמונות מבטאות מיליונים. מיזם KDE מספק תוכניות שמאפשרות לך לצפות ולנהות את הצילומים והתמונות שלך, לצפות בסוגים שונים של מסמכים, לרבות יצירת תמונות משלך.

מולטימדיה

המרת שולחן העבודה שלך למרכז מדיה קטן. אפשר לנגן מוזיקה, לצפות בסרטים, לנהל את האוספים שלך או לגבות אותם על תקליטור או DVD. חוויה עשירה יותר עם מבחר המולטימדיה של KDE.

כלי משרד והפקה

Get organized with KDE software! With a standards-compliant office, productivity and groupware applications, as well as other useful tools, KDE software helps you take control not only of your computer, but your life and work as well.

חינוך

KDE software isn't only for the big guys and gals. Whether it be in between atoms, or across the globe, or even beyond the stars, our software helps strive for a brighter future with a whole bunch of educational applications for kids and students, as well as aids for teachers and parents.

מדע

שרטוט נתונים, תרשימים, הדמיות ומערכות מידע - אנחנו ממש על זה

ניהול מערכת

שליטה מוחלטת בממלכה שלך עם KDE שמעניק לך את הכלים לשלוט במחשב שלך לחלוטין. החל מצגי המערכת דרך מסופים ועד להגדרות מערכת, KDE משאיר אותך בשליטה מלאה.

עזרים וכלים

KDE provides dozens of tools that add value to your desktop. They may not be big or sophisticated, but these utilities are a class of their own, providing convenience and power to your everyday computing.

משחקים וצעצעועים

רק עבודה בלי רגע של נחת מעלה את רמות החרדה בחיים. לכן, מספק מיזם KDE מגוון של משחקים כדי לבדר אותך ואפילו לרתק אותך למשך שעות. בין אם בבחירת קלף, התחמקות מכדורים קופצים ואפילו כיבוש העולם, הכול בנוחות מול המחשב שלך. מוטב להיזהר כדי שלא להתמכר.

פיתוח ותכנות

מיזם תוכנה חופשית כגון אוסף התוכנות של KDE לא יהיה שלם ללא כלים ליצירת תוכנה. מעטפת התוכנה העשירה כוללת יישומים שמקלים על חיי המתכנתים החל מכלי השוואת קבצים פשוטים ועד לסביבת פיתוח משולבת עשירה ביכולות.

נגישות

לקהילת KDE אכפת מהמשתמשים שלה, ללא תלות בגיל, מגדר, גזע או מצב גופנים. היא מספקת כלים, גם כלי עזר מובנים ויישומים עצמאיים שמאפשרים לאנשים עם נכויות להשתמש במחשבים שלהם בקלות וביעילות.