יישומים

  From KDE UserBase Wiki
  This page is a translated version of the page Applications and the translation is 47% complete.
  Outdated translations are marked like this.

  קטלוג היישומים של KDE

  Applications
  Applications

  קהילת KDE מתחזקת למעלה מ־100 יישומים לכמעט כל צורך ועניין. יש יישומים לצפייה ועריכה של תמונות לרבות ארגון אוסף התמונות שלך. יש תוכניות לניגון סרטונים וניהול אוסף המוזיקה שלך. יש גם תוכניות חינוכיות לתלמידים ולמורים, לרבות משחקים לבידור של שעות. לאוסף התוכנות של KDE יש גם ערכת כלים משרדיים עצמאית!


  ואם זה לא מספיק, יש עוד מאות יישומים שזמינים להתנסות ולשימוש תחת KDE-Apps.org.

  אפשר גם לנסות למצוא משהו מסוים באמצעות טבלת היישומים התואמים.

  שולחן העבודה

  היישומים האלו מספקים יכולות ליבה של שולחן עבודה בסיסי ומעניקים לך את הכוח לנהל ולהתאים את שולחן העבודה שלך לטעמך. אלו כפי הנראה התוכניות שתשמשנה אותך בתכיפות הגבוהה ביותר לביצוע משימות יומימיות.

  מחשבים אינם איים מבודדים עוד בימינו. מיזם KDE מציג יישומים שמאפשרים לך לקבל ולשלוח מידע למחשבים אחרים, בין אם זה דרך האינטרנט או ברשת המקומית ומעניקים לך פתח לעולם.

  אם תמונה שווה אלף מילים, אז מאות תמונות מבטאות מיליונים. מיזם KDE מספק תוכניות שמאפשרות לך לצפות ולנהות את הצילומים והתמונות שלך, לצפות בסוגים שונים של מסמכים, לרבות יצירת תמונות משלך.

  המרת שולחן העבודה שלך למרכז מדיה קטן. אפשר לנגן מוזיקה, לצפות בסרטים, לנהל את האוספים שלך או לגבות אותם על תקליטור או DVD. חוויה עשירה יותר עם מבחר המולטימדיה של KDE.

  Get organized with KDE software! With a standards-compliant office, productivity and groupware applications, as well as other useful tools, KDE software helps you take control not only of your computer, but your life and work as well.

  Education

  KDE software isn't only for the big guys and gals. Whether it be in between atoms, or across the globe, or even beyond the stars, our software helps strive for a brighter future with a whole bunch of educational applications for kids and students, as well as aids for teachers and parents.

  Science

  Plotting data, graphing, simulations and information systems - we have them all

  System Administration

  Be the king or queen of your own castle as KDE gives you the tools to be the master of your own computer. From system monitors to consoles to system settings, KDE lets you take control.

  Utilities & Tools

  KDE provides dozens of tools that add value to your desktop. They may not be big or sophisticated, but these utilities are a class of their own, providing convenience and power to your everyday computing.

  רק עבודה בלי רגע של נחת מעלה את רמות החרדה בחיים. לכן, מספק מיזם KDE מגוון של משחקים כדי לבדר אותך ואפילו לרתק אותך למשך שעות. בין אם בבחירת קלף, התחמקות מכדורים קופצים ואפילו כיבוש העולם, הכול בנוחות מול המחשב שלך. מוטב להיזהר כדי שלא להתמכר.

  מיזם תוכנה חופשית כגון אוסף התוכנות של KDE לא יהיה שלם ללא כלים ליצירת תוכנה. מעטפת התוכנה העשירה כוללת יישומים שמקלים על חיי המתכנתים החל מכלי השוואת קבצים פשוטים ועד לסביבת פיתוח משולבת עשירה ביכולות.

  נגישות

  לקהילת KDE אכפת מהמשתמשים שלה, ללא תלות בגיל, מגדר, גזע או מצב גופנים. היא מספקת כלים, גם כלי עזר מובנים ויישומים עצמאיים שמאפשרים לאנשים עם נכויות להשתמש במחשבים שלהם בקלות וביעילות.